به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال طی دستور ویژه ای به کمیته بین الملل فدراسیون همچنین در تماس تلفنی با حسن کامرانی فر دبیرکل خواستار انجام اقدامات لازم جهت مراقبت از سلامتی اعضای تیم ملی در سئول شد. ماجدی در گفت و گو با کامرانی فر با توجه به افزایش […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال طی دستور ویژه ای به کمیته بین الملل فدراسیون همچنین در تماس تلفنی با حسن کامرانی فر دبیرکل خواستار انجام اقدامات لازم جهت مراقبت از سلامتی اعضای تیم ملی در سئول شد.

ماجدی در گفت و گو با کامرانی فر با توجه به افزایش آمار ابتلا به کرونا در سئول گفت: علاوه بر مکاتبات رسمی با فیفا و AFC لازم است با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران و همینطور مذاکره با فدراسیون کشور میزبان نگرانی‌های فدراسیون ایران در خصوص سلامتی اعضای تیم و اعتراض ما نسبت به برگزاری مسابقه با حضور ده‌ها هزار تماشاگر در این وضعیت نامناسب و بحرانی کشور کره جنوبی اعلام شود. اولویت اصلی ما حفاظت از سلامتی اعضای تیم ملی است و باید در این خصوص توجهات لازم از جانب کشور میزبان صورت بگیرد.

طبق اعلام سایت فدراسیون فوتبال، کامرانی فر هم که به عنوان نماینده فدراسیون همراه تیم ملی در سئول به سر می‌برد اطمینان داد اقدامات و پیگیری‌های لازم در این خصوص انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع