به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از اسپوتنیک، «هیدای زیلبرمن» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی تأیید کرد که نیروهای این رژیم طی هفته‌های اخیر دست کم دو بار تلاش کرده‌اند تا «محمد الضیف» رهبر شاخه نظامی حماس را به قتل برسانند. «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس نیز با تأیید این خبر به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از اسپوتنیک، «هیدای زیلبرمن» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی تأیید کرد که نیروهای این رژیم طی هفته‌های اخیر دست کم دو بار تلاش کرده‌اند تا «محمد الضیف» رهبر شاخه نظامی حماس را به قتل برسانند.

«بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس نیز با تأیید این خبر به صراحت گفت: «این آخرین باری نیست که اسرائیل دست به سوءقصد می‌زند».

وی در ادامه ادعاهای خود افزود: «ما (رژیم صهیونیستی) در نهایت موفق خواهیم شد… برای تمام رهبران حماس که مسئول شلیک (موشک) و اجرای عملیات تروریستی علیه غیرنظامیان هستند. دستانشان به خون آنها آلوده است».

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پیش‌تر مدعی شده بود که آتش بس ۲۱ ماه مه تلاش‌های دیپلماتیک برای ساخت واقعیتی جدید «بر ویرانه خانه‌های رهبران حماس» را تسهیل کرده است.

وی همچنین تأکید کرد که علاوه بر محمد الضیف، «یحیی السنوار» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نوار غزه همچنان از اهداف ترور رژیم اشغالگر قدس هستند.

وزیر جنگ رژیم جنایتکار و تروریست صهیونیستی همچنین ادعا کرد: «چنانچه مقاومت فلسطین بخواهد اسرائیل را به چالش بکشد، ما هم به جنگ ادامه می‌دهیم، و در صورتی که نیاز شود غزه را تصرف کنیم، این کار را انجام خواهیم داد».

گفتنی است، «محمد الضیف» فرمانده عالی شاخه نظامی حماس موسوم به گردان‌های عزالدین القسام است که ظرف مدت ۲۵ سال گذشته از سوی رژیم صهیونیستی تحت تعقیب بوده است. تاکنون پنج بار سوءقصد به جان وی صورت گرفته که تمام آنها شکست خورده است. الضیف که در یک حمله هوایی در سال ۲۰۰۶ از ناحیه دو پا و بازو معلول شده است، در سال ۲۰۱۴ و در جریان حملات اسرائیل علیه غزه همسر و دو فرزند خردسال خود را از دست داد.

انتهای پیام/

منبع