به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از البوابه الاخباریه الیمنیه، رسانه‌های صهیونیستی روز دوشنبه از اقدامات تل آویو برای استقرار سامانه‌های دفاع هوایی در امارات در جهت مقابله با حملات نیروهای صنعا به ابوظبی خبر دادند. این رسانه‌ها تاکید کردند که استقرار این سامانه‌های دفاع هوایی در امارات باعث ارسال هشدار به اسرائیل […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از البوابه الاخباریه الیمنیه، رسانه‌های صهیونیستی روز دوشنبه از اقدامات تل آویو برای استقرار سامانه‌های دفاع هوایی در امارات در جهت مقابله با حملات نیروهای صنعا به ابوظبی خبر دادند.

این رسانه‌ها تاکید کردند که استقرار این سامانه‌های دفاع هوایی در امارات باعث ارسال هشدار به اسرائیل قبل از شروع حملات خواهد بود.

رسانه‌های صهیونیستی ترس اسرائیل مبنی بر اینکه هدف بعدی موشک‌ها و پهپادهای انصارالله باشد را ابراز کردند.

این رسانه‌ها تاکید کردند: اسرائیل می ترسد که بمباران امارات با موشک‌های بالستیک و پهپادها تمرینی برای حمله به سرزمین‌های اشغالی باشد.

ابوظبی بامداد دوشنبه هدف حملات مقاومت یمن قرار گرفت. یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد: در مرحله سوم عملیات اعصار الیمن، عمق کشور امارات هدف قرار گرفت و طی آن چندین موشک بالستیک ذوالفقار به اهداف مهمی در امارت ابوظبی اصابت کرد و با چندین فروند پهپاد «صماد ۳» به اهداف حساس در امارت دبی حمله شد.

انتهای پیام/

منبع