کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه آبی‌پوشان مقابل نود ارومیه هیچ تاکتیکی برای گل زدن نداشتند، گفت: بیشتر از هر کسی، این هواداران هستند که از بازی ضعیف تیمشان ناراحتند.

به گزارش آذرمغان به نقل از مهر، سعید مراغه‌چیان در خصوص پیروزی ضعیف استقلال برابر نود ارومیه از مرحله یک‌شانزدهم جام‌حذفی اظهار داشت: چنین اتفاقی در تمام دنیا و بازی‌های جام‌حذفی رخ می‌دهد. با توجه به اینکه نود ارومیه در لیگ دو بازی می‌کرد، استقلال این تیم را دستکم گرفته بود و فکر می‌کرد به راحتی می‌تواند حریف را شکست دهد. سرمربی آبی‌پوشان از ذخیره‌هایش استفاده کرد که این کار او یک اشتباه بود.

وی تأکید کرد: مجیدی می‌توانست از بازیکنان خارجی‌اش استفاده کند البته ارنجی که به زمین فرستاد کاملاً اشتباه بود و تعویض‌های خوبی هم انجام نداد. متأسفانه استقلال جز سانتر کردن، هدف دیگری نداشت و ما در طول ۱۲۰ دقیقه تاکتیکی از تیم ندیدیم که بتواند باعث باز شدن دروازه حریف شود ضمن اینکه دروازه‌بان نود ارومیه هم بهترین بازیکن زمین بود و توانست روز خوبی را برابر استقلال داشته باشد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال ادامه داد: نود ارومیه ۱۲۰ دقیقه مقابل استقلال تدافعی بازی کرد و آبی‌پوشان نتوانستند مقابل این تیم تاکتیکی برای گلزنی داشته باشند که بتوانند دروازه حریف را باز کنند و این یک معضل بزرگ برای استقلال در آینده خواهد بود البته تیم‌هایی که مقابل استقلال و پرسپولیس قرار می‌گیرند، انگیزه‌های بالایی دارند. همانطور که در گذشته شاهد بودیم تیم قشقاقی شیراز توانست پرسپولیس را از گردونه رقابت‌ها حذف کند.

وی در خصوص صحبت‌های فرهاد مجیدی مبنی بر اینکه به بازیکنانش استراحت داده تا دچار مصدومیت نشوند، گفت: این حرف منطقی نیست اگر به جای نود ارومیه با یک تیم لیگ برتری بازی داشتند، باز هم به هفت بازیکنش استراحت می‌داد؛ درحالی‌که می‌توانست از نفرات اصلی در نیمه اول استفاده کرده و با زدن چند گل در نیمه دوم به آنها استراحت دهد. کار مجیدی اشتباه بود و برای مرحله بعد نباید دست به چنین کاری بزند.

مراغه‌چیان با انتقاد از عملکرد بازیکنان و نگرانی هواداران استقلال گفت: فکر می‌کنم بیشتر از هر کسی، این هواداران هستند که برای بازی ضعیف استقلال زجر کشیدند. بعضی حتی تا مرز سکته هم پیش رفتند و قبلاً هم شاهد بودیم که به دلیل بازی بد آبی‌پوشان، بعضی از هواداران سکته کرده و جان خود را از دست دادند. درست است که مجیدی از هواداران عذرخواهی کرد اما اگر بازی را واگذار می‌کرد، چه جوابی برای آنها داشت؛ هوادارانی که تنها دلخوشی‌شان موفقیت استقلال است، وقتی چنین نمایش ضعیفی را از تیمشان می‌بینند، به شدت ناراحت شده و نگران تیمشان می‌شوند. بازیکنان استقلال باید خوشحال باشند که روز گذشته هواداران در ورزشگاه نبودند. شاید اگر آنها در ورزشگاه حضور داشتند، شرایط به گونه دیگری رقم می‌خورد و اعتراض هواداران می‌توانست برای بازیکنان دردسرساز شود.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص دیدار روز جمعه آبی‌پوشان برابر شهرخودروی مشهد گفت: این بازی دلچسب نبود و استقلال به زور توانست به پیروزی دست پیدا کند البته شهر خودرو هم شرایط خوبی در جدول ندارد. با توجه به اینکه آنها در پایین جدول هستند، می‌خواهند در مشهد استقلال را شکست داده و موقعیت خود را بهبود ببخشند. مجیدی هم باید هوشیار باشد و با تمام قوا مقابل حریف به میدان برود تا بتواند با این پیروزی، صدرنشینی خود را تداوم ببخشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازی استقلال بار فنی نداشت، تاکتیکی از این تیم ندیدیم و تنها شاهد یک بازی سردرگم بودیم. مجیدی باید هر چه زودتر این مشکل را برطرف کند زیرا در دیدارهای آینده تیم‌های جام‌حذفی به مراتب قوی‌تر از نود ارومیه هستند و یک اشتباه باعث خواهد شد تا آبی‌پوشان به راحتی از جام حذفی کنار بروند.

انتهای پیام/