سجاد سیفی در حاشیه نمایشگاه ضیافت در اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان کارش را واسطه گری برای عرضه سوغاتی های شهرهای مختلف عنوان می کند. وی در همین خصوص به ما گفت: ما سوغاتی های شهرهای مختلف را از تولیدکننده اصلی خریداری و با حضور در نمایشگاه های مختلف به مردم عرضه […]

سجاد سیفی در حاشیه نمایشگاه ضیافت در اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان کارش را واسطه گری برای عرضه سوغاتی های شهرهای مختلف عنوان می کند.

وی در همین خصوص به ما گفت: ما سوغاتی های شهرهای مختلف را از تولیدکننده اصلی خریداری و با حضور در نمایشگاه های مختلف به مردم عرضه می کنیم.

سیفی با بیان اینکه در نمایشگاه اردبیل اقدام به عرضه سوغاتی های اردکان از جمله حلوا، ارده و…، کرده ایم گفت: البته استقبال خوبی از نمایشگاه ضیافت اردبیل نشده و به نظر می رسد تبیلغات کافی در این خصوص انجام نشده است.

فروشنده مواد خوراکی و سوغاتی اظهار کرد: سوغاتی های اردبیل از جمله عسل سبلان، دوغ و…، در سطح کشور به نسبت مشتریان زیادی دارد چراکه مردم شهرهای مختلف به مردم و کاسبان این شهر اعتماد دارند.

وی در خصوص مشکلات کاری خود افزود: متاسفانه ما مظلوم واقع شده ایم چراکه هیچ اتحادیه و سندیکایی نداریم که ما را حمایت کند.

سیفی افزود: در کنار این هزینه های حمل و نقل، غذا، هزینه کرایه منزل و…، برای ما مشکل ساز است.

انتهای پیام/

منبع