رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده استعدادیابی رشته ورزش شنا در اردبیل با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت شنای استان برگزار می‌شود.

یعقوب کشاورز عصر امروز در مراسم اختتامیه شنا زیر ۱۵ سال اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی هیئت شنای استان برگزاری استعدادیابی شنا است که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیئت‌ شنا استعدادیابی شنا به طور ماهانه برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود بتوانیم با استفاده از ظرفیت متخصصان رشته ورزشی شنا به برگزاری استعدادیابی استعدادهای شنای استان را شناسایی و برای تقویت شنای استان تلاش کنیم.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی استان اردبیل گفت: با توجه به اولویت‌هایی که هیئت شنای استان مبنای کار قرار داده هیئت‌های شنای شهرستان‌ها نیز به طور اساسی تقویت شوند تا بتوانند شنای شهرستان‌ها را در مسیر رشد و توسعه قرار دهند.

کشاورز تصریح کرد: شهرستان‌های اردبیل در رشته‌های ورزش شنا استعدادهای خوبی دارند که از روسای هیئت‌های شهرستان‌ها نیز انتظار داریم برای رشد و توسعه شهرستان‌ها برنامه‌ریزی اساسی و هدفمند داشته باشند تا بتوانیم گام اساسی در رشد شنای استان‌ها برداریم.

وی از قول فدراسیون شنا برای تجهیز رشته شنا و واترپلو در استان خبر داد و افزود: این امر نیز باید مورد توجه واقع شود تا بتوانیم گام اساسی در رشته ورزشی واترپلو در استان بردایم.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی استان اردبیل گفت: امروز مسابقات شنای انتخابی زیر ۱۵ سال اردبیل به صورت منظم برگزار شد و نفرات برتر شناسایی و از نفرات برتر با اهدای لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.

کشاورز اظهار کرد: یکی از اولویت‌های هیئت شنای استان این است که رتبه هیئت شنای استان را حداقل به ۱۰ استان برتر کشور برسانیم که در این زمینه برنامه‌ریزی اساسی مبنای کار قرار گرفته است.

وی از تغییر روسای هیئت‌های غیرفعال شهرستان‌ها خبر داد و افزود: استفاده از نیروهای تخصصی و کاردان و علمی در رشته ورزشی شنا در استان مبنای کار است.

انتهای پیام/