به گزارش آذرمغان به نقل از مهر، به گزارش خبرنگار مهر، سیدجلال حسینی پس از برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل الوحده امارات در هفته اول بازی‌های گروه E لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا گفت: بازی خیلی سختی بود. همیشه دیدار اول در هر جام برای تیم‌ها سخت است. می‌دانستیم کار دشواری مقابل الوحده که تیم […]

به گزارش آذرمغان به نقل از مهر، به گزارش خبرنگار مهر، سیدجلال حسینی پس از برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل الوحده امارات در هفته اول بازی‌های گروه E لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا گفت: بازی خیلی سختی بود. همیشه دیدار اول در هر جام برای تیم‌ها سخت است. می‌دانستیم کار دشواری مقابل الوحده که تیم دست و پا بسته‌ای نبود داریم.
مدافع پرسپولیس درباره گلزنی خودش توضیح داد: از گلزنی خوشحالم اما مهم‌تر از هر چیزی پیروزی پرسپولیس است و من هم زحمات هم تیمی‌هایم را تبدیل به گل کردم.
کاپیتان پرسپولیس درباره رطوبت هوا در شهر گوا خاطرنشان کرد: شرایطی است که برای تمام تیم‌ها وجود دارد اما واقعاً هوا اینجا خیلی گرم است و شرایط سختی داریم. بخصوص اینکه باید ۶ بازی در مدت کم انجام بدهیم. به هر حال باید با برنامه ریزی خیلی خوب در دیدارهای آینده ظاهر شویم و بر این شرایط آب و هوایی هم غلبه کنیم.

انتهای پیام/

منبع