سیاوش محمدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که نواحی شمالی و جنوبی استان طی امروز و فردا هوای گرم تابستانه را تجربه خواهند کرد؛ اما در نواحی مرکزی استان دمای هوا همچنان مطبوع خواهد بود. وی با بیان اینکه جو استان تا اواخر هفته جاری […]

سیاوش محمدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار کرد: بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که نواحی شمالی و جنوبی استان طی امروز و فردا هوای گرم تابستانه را تجربه خواهند کرد؛ اما در نواحی مرکزی استان دمای هوا همچنان مطبوع خواهد بود.

وی با بیان اینکه جو استان تا اواخر هفته جاری در غالب ساعات پایدار خواهد بود، گفت: بر این اساس طی مدت مذکور آسمان استان عموماً صاف تا نیمه ابری توأم با وزش باد و در پاره‌ای از اوقات غبار آلود خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی اردبیل بیان کرد: همچنان تا صبح روز چهارشنبه در برخی نواحی مرکزی و جنوبی استان به ویژه شهرستان‌های همجوار با کوهستان سبلان از ساعات بعد از ظهر شاهد رشد ابرهای همرفتی و رگبار پراکنده باران به صورت محلی خواهیم بود.

محمدی ادامه داد: از روز چهارشنبه دمای هوا در غالب مناطق استان روندی کاهشی خواهد داشت و اوج روند کاهشی دما در اوایل هفته آینده پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام/

منبع