علی کامران فعال صنعت مبلمان در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: در خرید و فروش محصولات مشتری مداری در اولویت کاری است و تلاش می کنیم رضایت مشتری را جلب کنیم. وی با اشاره به اشتغالزایی برای ۱۲ نفر اظهار کرد: متاسفانه در طی یک سال نمایشگاه های پرشماری در […]

علی کامران فعال صنعت مبلمان در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: در خرید و فروش محصولات مشتری مداری در اولویت کاری است و تلاش می کنیم رضایت مشتری را جلب کنیم.

وی با اشاره به اشتغالزایی برای ۱۲ نفر اظهار کرد: متاسفانه در طی یک سال نمایشگاه های پرشماری در صنعت مبلمان در استان اردبیل برگزار می شود که این تعداد چندان خوب نیست.

فعال صنعت مبلمان تصریح کرد: مگر در استان اردبیل چه تعداد خانوار اقدام به خرید مبل می کنند که این‌ مقدار هم با برگزاری نمایشگاه، خریدهای خود را از تولیدکنندگان سایر استان ها انجام می دهند.

کامران گفت: هدف ما از حضور در نمایشگاه های مبلمان اردبیل رقابت با سایر تولیدکنندگان کشور است و انتظار داریم اردبیلی ها از تولیدات استانی حمایت کنند.

وی افزود: حضور ما در اردبیل یک مزیت برای خریداران اردبیلی است چراکه اگر عیب و ایرادی در کالا باشد به راحتی می توانند به ما مراجعه کنند در حالیکه این در خصوص تولیدکنندگان خارج از ستان مقدور نیست.

فعال صنف چوب و مبلمان درباره استقبال مردم استان از مبلمان تولیدی در اردبیل گفت: متاسفانه اکثر مردم تمایل به خرید محصولات دیگر استان ها به ویژه تولیدات تولیدکنندگان تهرانی دارند و حمایت لازم و کافی را از تولیدکنندگان استان ندارند.

انتهای پیام/

منبع