رامین صادقی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با اشاره به اختصاص ۳ هزار و ۳۴۴ میلیارد تومان تسهیلات به طرح های صنعتی استان اظهار کرد: با این میزان اعتبار و تسهیلات، ۴۰ طرح و واحد صنعتی از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور بهره مند خواهند شد. وی خاطرنشان کرد: با جذب این تسهیلات و […]

رامین صادقی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با اشاره به اختصاص ۳ هزار و ۳۴۴ میلیارد تومان تسهیلات به طرح های صنعتی استان اظهار کرد: با این میزان اعتبار و تسهیلات، ۴۰ طرح و واحد صنعتی از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور بهره مند خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: با جذب این تسهیلات و اجرای طرح های صنعتی جدید بالغ بر ۳ هزار نفر اشتغال جدید در بخش صنعت ایجاد خواهد شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل با اشاره به اینکه اختصاص این میزان اعتبار در اردبیل تاکنون بی سابقه بوده است، این اقدام نقطه عطفی در توسعه صنعتی و رونق اقتصادی استان خواهد بود.

صادقی گفت: برای تحقق جذب این تسهیلات ظرف هفته گذشته در تمامی بانک های عامل استان جلساتی با حضورمسئولان استان برگزار و به صورت موردی آخرین وضعیت بررسی بانکی آنها مورد بررسی قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه ۱۷ طرح و واحد صنعتی مشکل دار در اردبیل بررسی شده است، افزود: تعداد ۱۵ طرح صنعتی با مجموع تسهیلات بانکی ۸۱ میلیارد تومان برای استفاده از این تسهیلات به تصویب رسید.

انتهای پیام/

منبع