محبوب حیدری در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: اهمیت به ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز در شهرک‌های جدیدالتاسیس یکی از برنامه‌های اساسی و مهم برای ماست که به همین منظور درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده هر چه سریع‌تر وضعیت را مشخص و تعیین کنیم. وی بیان کرد: تأمین زمین رایگان برای […]

محبوب حیدری در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: اهمیت به ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز در شهرک‌های جدیدالتاسیس یکی از برنامه‌های اساسی و مهم برای ماست که به همین منظور درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده هر چه سریع‌تر وضعیت را مشخص و تعیین کنیم.

وی بیان کرد: تأمین زمین رایگان برای طرح اقدام ملی مسکن برای کاهش هزینه‌های تمام شده در دستور کار است تا واحدها با قیمت مناسب به دست متقاضیان واقعی برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: در حال حاضر ۱۷ هکتار زمین در محدوده شهر برای اجرای طرح مسکن اقدام ملی در اختیار متولیان قرار گرفته و تمهیدات لازم برای آماده‌سازی و احداث واحدها توسط بنیاد مسکن محقق شده که امیدواریم مورد توجه واقع شود.

حیدری تصریح کرد: تأمین زیرساخت‌های لازم در شهرک الهیه در دستور کار است تا به اهداف خود در راستای تعیین متولی برای احداث واحدهای مربوطه جامه عمل بپوشانیم.

وی اظهار کرد: کسب رضایتمندی مردم اردبیل مهم‌ترین هدف ما است و امید ما بر این است تا بتوانیم با رفع مشکلات، برای بهبود وضعیت موجود استان گام‌های اساسی برداشته و موانع و مشکلات موجود را از سر راه برداریم.

انتهای پیام/

منبع