ارژنگ عزیزی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: در سفر به شمال استان و بازدید از واحدهای راکد کشاورزی اولین واحد گوسفندی ۴۰۰ راسی که طی چندین سال گذشته راکد بود با اشتغالزایی ۵ نفر به چرخه تولید بازگشت. وی خاطرنشان کرد: همچنین واحد مرغداری صنعتی ۵۰ هزار قطعه‌ای که بیش از ۱۰ […]

ارژنگ عزیزی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: در سفر به شمال استان و بازدید از واحدهای راکد کشاورزی اولین واحد گوسفندی ۴۰۰ راسی که طی چندین سال گذشته راکد بود با اشتغالزایی ۵ نفر به چرخه تولید بازگشت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین واحد مرغداری صنعتی ۵۰ هزار قطعه‌ای که بیش از ۱۰ سال است راکد بود قرار شد برای بازسازی آن ۵۰ درصد خود سرمایه‌گذار و ۵۰ درصد تسهیلات بانکی مساعدت و ظرف دو ماه آینده با ۱۲ نفر اشتغال مورد بهره‌برداری مجدد قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل احیای واحد گاو شیری صنعتی با ظرفیت ۴۰۰ راس را یادآور شد و گفت: تسهیلات مورد نیاز بانکی این واحد برای توسعه پیگیری و وثایق مازاد بانکی تسهیلات قبلی آزاد می‌شود.

 عزیزی ادامه داد: یکی از اولویت‌های مهم تعریف شده برای تحقق شعار سالجاری احیای واحدهای راکد اقتصادی است که در بخش کشاورزی برای کل استان ۵۴ واحد هدفگذاری شده که سهم شهرستان پارس‌آباد ۹ واحد است که دو واحد آن در سه ماهه اول محقق شده است.  

انتهای پیام/

منبع