احمد محمودزاده در گفت‌و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: احکام جدید معلمان با در نظر گرفتن قانون رتبه‌بندی و اعمال افزایش سالانه حقوق، از فروردین ماه صادر می‌شود تا زمینه پرداخت مزایا و مبالغ در نظر گرفته شده در این قانون فراهم آید. وی تصریح کرد: با تاکید رئیس جمهور و وزیر […]

احمد محمودزاده در گفت‌و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: احکام جدید معلمان با در نظر گرفتن قانون رتبه‌بندی و اعمال افزایش سالانه حقوق، از فروردین ماه صادر می‌شود تا زمینه پرداخت مزایا و مبالغ در نظر گرفته شده در این قانون فراهم آید.

وی تصریح کرد: با تاکید رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش معوقه ۶ ماهه سال ۱۴۰۰ نیز در حال برآورد نهایی اعتبار است که قطعاً در سال آینده پرداخت این معوقات را نیز به حساب معلمان شاهد خواهیم بود.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: همکاران ما در معاونت‌های مختلف تلاش می‌کنند تا زمینه اجرایی شدن قانون رتبه‌بندی معلمان را به شکل شایسته فراهم آورند تا شأن و کرامت معلمان در سال آینده حفظ شده و به نوعی شاهد اعتلای این جایگاه و منزلت نیز باشیم.

محمودزاده افزود: آموزش و پرورش با الگو قرار دادن سند تحول سعی خواهد کرد تا در ۶ ساحه تعریف شده معلمان را با انگیزه‌ای مضاعف راهی کلاس‌های درس کرده و اسباب تربیت نسلی شایسته و فاخر را فراهم کند.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های وزرات آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: امیدواریم سال آینده سال تحول در نظام تعلیم و تربیت باشد تا با بازگشایی مدارس به شکل حضوری از ابتدای سال آینده بتوانیم اهداف تعلیم و تربیت را به شکل جدی پیگیری کنیم.

انتهای پیام/

منبع