مدیركل راه و شهرسازي استان اردبيل از احداث باند دوم محور سه راهی صحرا - رضی امیر کندی بطول ۱۴ کیلومتر خبر داد.

به گزارش آذرمغان، محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در بازدید از پروژه های در حال اجرای حوزه راه و شهرسازی در شمال استان با اعلام این مطلب اظهار داشت: پروژه احداث باند دوم محور سه راهی صحرا – رضی امیر کندی بطول ۱۴ کیلومتر یکی از پروژه فعال بوده و در حال اجرای ابنیه فنی ، عملیات خاکبرداری و خاکریزی می باشد.

وی ادامه داد: از مسیر محور گرمی به بیله سوار ۳۸ کیلومتر احداث باند دوم را در دست اجرا داریم که هم اکنون پیمانکار پروژه ( موسسه عاشورا قرارگاه خاتم الانبیاء ) از محل خروجی شهرستان گرمی به سمت بیله سوار با ماشین آلات فعالیت را شروع کرده و در حال تجهیز محل کارگاه می باشد.

حیدری از هدف از اجرای این پروژه را توسعه بزرگراه های استان برشمرد و افزود: در راستای ایمنی تردد، سرعت جابجایی کالا و مسافر، توسعه گردشگری، حمل و نقل محصولات کشاورزی و همچنین تسهیل ترانزیتی استان با کشور همسایه (جمهوری آذربایجان ) از طریق پایانه مرزی بیله سوار از اهداف اجرای مسیر محور گرمی به بیله سوار می باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در خصوص احداث باند دوم ورودی شهرگرمی گفت: عملیات اجرایی ساخت ابنیه فنی و عملیات خاکی پروژه احداث باند دوم ورودی شهر گرمی بطول ۵ کیلومتر به اتمام یافته و در مرحله تکمیل روسازی است و عملیات آسفالت ریزی پس از تکمیل روسازی آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/