به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، سید حامد عاملی در جلسه بررسی برنامه پیشرفت شهرستان بیله سوار اظهار کرد: در برنامه پیشرفت استان به ظرفیت های شهرستان ها در زمینه های مختلف توجه شده و تلاش می شود با اجرای پروژه های دارای اولویت، زمینه توسعه شهرستان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، سید حامد عاملی در جلسه بررسی برنامه پیشرفت شهرستان بیله سوار اظهار کرد: در برنامه پیشرفت استان به ظرفیت های شهرستان ها در زمینه های مختلف توجه شده و تلاش می شود با اجرای پروژه های دارای اولویت، زمینه توسعه شهرستان و رفع نیازمندی مردم فراهم شود.

وی با اشاره به برخی مشکلات شهرستان بیله سوار از جمله آبرسانی، از برنامه ریزی برای تامین اعتبار و کاهش مشکلات این بخش خبر داد.

استاندار اردبیل بر هماهنگی فرمانداری ها با دستگاههای اجرایی برای همفکری در راستای تامین اعتبارات مورد نیاز از محل های مختلف تاکید کرد و گفت: در صورتی که پروژه ها برای تکمیل نیاز به اعتبار ملی داشته باشد، اعلام شود تا پیگیری های لازم صورت پذیرد.

عاملی با اشاره به ظرفیت مرزی شهرستان بیله سوار، اجرای فضاهای گردشگری با محوریت بازارچه صنایع دستی را از جمله برنامه های قابل اجرا در این منطقه عنوان کرد و خواستار برنامه ریزی شد.

وی زراعت در زمینه گیاهان دارویی و راه اندازی واحدهای صنایع تبدیلی گیاهان دارویی در بیله سوار را از دیگر برنامه هایی دانست که این شهرستان ظرفیت های آن را دارد و باید اجرایی شود.

انتهای پیام/

منبع