به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، مهدی اصلانی زاویه بعد از ظهر دوشنبه در بازدید از عرصه های رزمایش جهادگران فاطمی ۲ در شمال استان با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: همزمان با هفته مبارک بسیج، رزمایش جهادگران فاطمی ۲ با مشارکت گروه‌های جهادی، بسیج سازندگی و دستگاه های اجرایی در […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، مهدی اصلانی زاویه بعد از ظهر دوشنبه در بازدید از عرصه های رزمایش جهادگران فاطمی ۲ در شمال استان با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: همزمان با هفته مبارک بسیج، رزمایش جهادگران فاطمی ۲ با مشارکت گروه‌های جهادی، بسیج سازندگی و دستگاه های اجرایی در سراسر استان اردبیل در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: این رزمایش از ۲۸ آبان ماه در مرکز استان و از امروز در شهرستان های استان آغاز شده است و گروه های جهادی در ۱۲ عرصه، خدمات متعدد در مناطق محروم استان ارائه می کنند.

مشاور استاندار اردبیل تصریح کرد: ما در رزمایش جهادگران فاطمی۲ به‌دنبال گفتمان‌سازی جهادی، خدمات‌رسانی به محرومان و نمایش ظرفیت‌ها و قابلیت‌های گروه‌های جهادی استان هستیم‌.

اصلانی افزود: در حوزه بهداشتی، درمانی و دامپزشکی ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم و ویزیت رایگان دام و طیور، در حوزه فرهنگی و اجتماعی برگزاری برنامه ها و کلاس های متعدد آموزشی، بصیرتی، تربیتی و میزهای خدمت، در حوزه عمرانی ساخت و تعمیر مسکن محرومین و تداوم طرح های آبرسانی، در حوزه خدمات رسانی تداوم رزمایش کمک‌های مومنانه در مناطق محروم، نمونه ای از برنامه های این رزمایش می باشد.

مسئول مجمع جهادگران استان اردبیل گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس دشمن در مقابل انقلاب نوپای اسلامی صف‌آرایی کرده بود و فرزندان این ملت نشان دادند، می‌توانند ورق تاریخ را به نفع اسلام و انقلاب باز گردانند.

مشاور استاندار اردبیل در امور هماهنگی گروه های جهادی بیان کرد: امروز در جنگ با فقر و محرومیت نیز، گروه‌های جهادی و جهادگران ثابت کردند که با تمام وجود در خدمت ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند.

اصلانی بیان کرد: امروز گروه‌های جهادی، مؤلفه قدرتی از جنس نیروی انسانی متخصص، انقلابی، مؤمن و پای‌کار هستند که به جرأت می‌توان گفت که افراد حاضر در گروه‌های جهادی افرادی از جنس مردان و بسیجیان دوران دفاع مقدس هستند.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر