آغاز عملیات اجرایی و عمرانی کارخانه بزرگ تولید ظروف شیشه‌ای تزریقی دارویی با اعتبار 800 میلیارد تومان به مناسبت هفته گرمی شروع شد.

به گزارش آذرمغان، با حضور استاندار اردبیل، امام جمعه محترم گرمی، نماینده مردم گرمی مغان و انگوت در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، فرماندار شهرستان گرمی مغان، معاون عمرانی استاندار اردبیل، مدیران کل استانی و مدیران شهرستان گرمی مغان شروع عملیات اجرایی احداث کارخانه ظروف شیشه ای تزریقی دارویی شروع شد.

با تلاش های بی وقفه وشبانه‌روزی نماینده مردم گرمی مغان و انگوت در مجلس این پروژه با اعتبار ۸۰۰ میلیارد تومان با اشتغالزایی مستقیم ۱۸۵ نفر بصورت مستقیم و ۳۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم در زمینی به مساحت ۶ هکتار و با اجرای زیر سقف۲۰ هزار متر مربع اجرا می شود.

اسماعیلی در این مراسم بااشاره به آسیب های اجتماعی گفت:رفع مشکلات بیکاری و ایجاد اشتغال یکی از مشکلات اصلی شهرستان گرمی مغان می باشد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس افزود:از تمام حق وحقوق مردم بعنوان نماینده دفاع می کنیم،و ایجاد اشتغال یکی از موارد رفع آسیب های اجتماعی است که با تلاش های شبانه روزی برای رفع بیکاری تلاش می کنیم.

انتهای پیام/