فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: آحاد مختلف مردم در سطح استان در مقابله با بیماری ویروسی کرونا مشارکت دارند و تمامی واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی، فعالان اقتصادی و دستگاه‌های اجرایی به صورت جهادی پای کار هستند.

به گزارش آذرمغان به نقل از تسنیم، سردار جلیل بابازاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم ایران اسلامی تاکنون شرایط بسیاری را تجربه کرده‌اند و برای رویارویی برای شرایطی همچون شیوع کرونا آب دیده هستند چراکه همان مردمانی هستند که در دوران دفاع مقدس در برابر دشمن مقاومت کردند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود: در حالی برخی از دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در رابطه با شرایط و نحوه مبارزه با شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا سخن می‌گویند که تمامی گفته‌هایشان خلاف واقع است.

بابازاده با بیان اینکه آحاد مختلف مردم در مقابله با بیماری کرونا مشارکت دارند تصریح کرد: آحاد مختلف مردم در سطح استان در مقابله با بیماری ویروسی کرونا مشارکت دارند و تمامی واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی، فعالان اقتصادی و دستگاه‌های اجرایی به صورت جهادی پای کار هستند.

۱۲ هزار بسته معیشتی برای تداوم مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در استان در نظر گرفته شده است

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از تداوم رزمایش کمک مومنانه در استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: مرحله اول رزمایش بزرگ مردمی و همدلی کمک مومنانه در مناطق مختلف استان تداوم می‌یابد و همچنین در این راستا ۱۲ هزار بسنه معیشتی برای تداوم مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در استان در نظر گرفته شده است.

وی ضمن قدردانی از مشارکت آحاد مختلف مردم در کمک به اقشار ضعیف جامعه اظهار کرد: تمامی اقلام و بسته‌های غذایی و معیشتی توزیع شده توسط خیرین و با مشارکت سپاه و بسیج تهیه شده است و به دست اقشار کم برخوردار و آسیب پذیر جامعه می‌رسد.

انتهای پیام/