در پايان عمر مجلس دهم، نمايندگان مردم به گزارش عملكرد مثبت خود مي‌پردازند تا نظر مردم را براى كسب آرا در دوره جديد جلب كنند؛ اما گويا در شهرستان گرمى موضوع متفاوتى در جريان است.

سيدحمايت ميرزاده كه در دوره قبل با حمايت چند شخصيت برجسته و با اختلاف آراى حداقلى توانست به بهارستان راه پيدا كند اين روزها بى تفاوت تر از ٤ سال گذشته از شهر و مردمش حرف مى زند!

بى شك همگان از وظايف يك نماينده مجلس آگاهند و روشن است كه يك نماينده براى پيشبرد اهداف خود و تامين رفاه مردم چه قدرتى دارد؛ حال بعد از ٤ سال سيد حمايت ميرزاده بيشتر شبيه يك طلبكار به صحبت مى پردازد!

دستگاه هایی مثل آموزش وپرورش، میراث فرهنگی، آبفای شهری و روستایی ، راه و شهرسازی و ترابری، بنیاد شهید و ارشاد اسلامی که می توانستند از ظرفیت و تعامل بنده با وزارتخانه های مطبوعشان به نحو شهرستان بهره ببرند متاسفانه ضعیف عمل کردند.

هر چند غيرقابل معقول است اما اينها صحبت يك نماينده مجلس است؛ عملكرد آنقدر ضعيف است كه يك مقصر جوابگو نيست. كسانى كه در تيم اقاى ميرزاده بودند امروز به سيبل هدف ايشان تبديل شده اند.

آقاى ميرزاده در بخشى از صحبتهاى خود گفت: بنده تا آخرین لحظه مسوولیتم با تمام قوا از حق وحقوق اهالی حوزه انتخابیه دفاع خواهم کرد وادامه اینکه دردوره جدیدمجلس هم ازحوزه انتخابیه گرمی ثبت نام کنم بسته به یک سری شرایطی است که با گذشت زمان اعلام خواهد شد.

بى شك نماينده فعلى مجلس شهرستان هر چه دارد از مردم شهرش دارد؛ اما اينكه امروز حتى حضور در انتخابات شهرستان را هم تراز خويش نميداند جاى هزار سوال است كه بايد جوابشان را در تغيير افراد اين شخص جستجو كرد!!

همه اين موضوعات كه بخشى از هزاران حرف نزده است، نشان ميدهد آراى مردم به چه اندازه ديده نشده و گويا مهم فقط ورود به بهارستان بوده است؛ از طرفى با مرور انتخابات گذشته به ياد مياريم چه كسانى از ايشانى حمايت كردند كه امروز بدترين عملكرد ممكن را در سالهاى دور داشته است.

آقايانى كه نامشان هم برده نشود براى مردم آشنايند؛ آنانى كه به گمان خود انتخابات گذشته را مهندسى كردند تا فردى وارد بهارستان شود كه هيچ براى شهرستان نداشت!

اگر ببینم کاندیدایی از من اصلح تر است قطعا از او حمایت خواهم کرد. اگر فردی صرفا برای مقاصد سیاسی خود می خواهد کاندیدا شود، به وجدان خود رجوع کند و مصالح شهرستان را به خطر نیندازد.

اين بخش از صحبتهاى ميرزاده هم بيشتر شبيه طنز است؛ عده اى كه در دوره قبل به هر درى زدند تا شخصى مثل حاج ولى اسماعيلى سركار نيايد، هدفشان فقط سياسى بوده و بس! امثال آقايان نصيرى و موسوى امروز بايد بيش از پيش به فكر مردم و منطقه باشند تا در انتخابات بعدى اتفاقى خرسند براى مردم بيافتد

آقاى ميرزاده و همراهنش بدانند كه ديگر بازى سياسى جوابگو نيست؛ انكه اصلح است بي شك جزيي از دار و دسته شما نيست
در آستانه انتخابات اسفند ماه؛ همان هايى كه ٤ سال را براى مردم و شهر سوزاندند دوباره در عرصه انتخابات ديده مى شوند؛ اينها بهتر است با رفيق شفيق خود راهى تبريز شوند تا شايد عدم شناخت مردم بتواند اميدى در دلشان روشن كند؛ هر چند كه اينها همينجا به انتها رسيده اند!

  • نویسنده : سعید پیرزاده